Loading...

Čokoládové hobliny mléčné (80 g) 1177 dortis

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .
Na objednávku 4-8 dní
U vás 9.10.2026

69 Kč
86.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník. Rozměr: 9 x 5 mm.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor E322 (sójový lecitin), přírdní vanilkové aroma Obsah kakaové sušiny min

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2326 kJ
Energetická hodnota kcal 555,8 kcal
Tuky 36 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 22,3 g
Sacharidy 50,2 g
    - z toho cukry 49,4 g
Bílkoviny 7 g
Vláknina 1,9 g
Sůl 0,15 g
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové hobliny
Čokoládové zdobení
Výrobce dortis
EAN 8594217871017
Kód produktu DR-1177

Recenze

20 %
Přišlo rozteklé — velké zklamání
100 %
Čokoládové hoblinky mléčné — lahodná chuť i tvar, krásná dekorace na dorty a rolády.
100 %
Hoblinky spojené do hrudky
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové hobliny limetkové (80 g) 5904 dortis

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny bílé mini (80 g) 1178 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

67 Kč
83.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny Trio z edice Besky. Balení 80 g.

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks